Prosta delovna mesta – Prva zavarovalnica, d. d., Ljubljana

AKTUAR (M/Ž)

V svoje vrste vabimo novega sodelavca oz. sodelavko, za delo v oddelku aktuarstva in razvoja zavarovalnih produktov.

TVOJE poglavitne naloge bodo:

• priprava predlog zavarovalnih podlag,
  • analiziranje strukture premije, škod in zavarovalno tehničnih rezultatov posameznih zavarovalnih vrst,
  • pomoč pri sestavljanju aktuarskih poročil, analiz in obračunov,
  • sodelovanje pri avtomatizaciji mesečnih poročil,
  • analiziranje zavarovalnih tveganj in njihovega vpliva na poslovanje,
  • delo s podatkovnim skladiščem za aktuarske in statistične namene,
  • sodelovanje pri razvoju zavarovalnih produktov (analize potrebne za stroškovno oceno, pomoč pri pripravi spremljevalnih dokumentov, priprave izračunov, pogojev, cenikov…) in aktuarskih modelov,
  • administrativno vodenje pozavarovalne zaščite,
  • načrtovanje in oblikovanje pozavarovalne zaščite,
  • sodelovanje pri avtomatizaciji kontrole podatkov,
  • sodelovanje z vsemi ostalimi strokovnimi področji in službami družbe.

• visokošolsko oz. višješolsko strokovno izobrazbo ustrezne smeri,
  • zaželene so delovne izkušnje na področju aktuarstva oz. podobnih delovnih mestih,
  • samoiniciativnost, samostojnost, natančnost, organiziranost, željo po učenju, timski duh, komunikativnost,
  • zaželeno je osnovno znanje programskih orodij (R, vba, sql).

Menjamo našo podporo za TVOJO zavzetost

V PRVI smo mnenja, da so zadovoljni in zavzeti zaposleni ključ do uspešnosti in dolgoročne rasti podjetja, zato si prizadevamo zagotavljati spodbudno delovno okolje. V svoje vrste izbiramo pozitivno naravnane, angažirane posameznike, ki jim nudimo stimulativne delovne pogoje.

• Strokovna, visoko usposobljena in mlada ekipa sodelavcev, ob kateri se boš lahko učil veščin velikanov, obenem pa cenimo in spodbujamo kreativnost in drugačen pogled na reševanje izzivov.
  • Plačevanje prostovoljnega pokojninska zavarovanja z vključenim nezgodnim zavarovanjem po 1 letu zaposlitve.
  • Skrbimo za posameznikov razvoj in učenje (dodatna izobraževanja).
  • Nove, trendovsko opremljene poslovne prostore, polne kotičkov za druženje ter sprostitev ob svežem sadju ali kavici.
  • Druženje in povezovanje ob športnih dejavnostih ter na občasnih izletih in zabavah.

Tvoja prijava naj vključuje CV in prepričljivo spremno pismo. Pošlji nam jo do 15. 3. 2020 po e-pošti na naslov: zaposlitev@prva.si s pripisom za delovno mesto Aktuar.

Osebi, s katero si bomo najbolj ustrezali, bomo omogočili zaposlitev za določen čas s poskusno dobo 4 mesecev in s kasnejšo možnostjo dolgoročnega sodelovanja.

AKTUAR – IFRS 17 (M/Ž)

V naš oddelek aktuarstva in razvoja zavarovalnih produktov vabimo novega sodelavca oz. sodelavko, za delo, ki bo obsegalo predvsem sodelovanje pri implementaciji novega računovodskega standarda (IFRS 17).

• projiciranje denarnih tokov (Prophet), ki bodo osnova za izračun IFRS 17,
  • sodelovanje pri vzpostavitvi IFRS 17 modelov in implementaciji,
  • pomoč pri izdelavi metodologij vezanih na IFRS17,
  • analiziranje zavarovalnih tveganj in obdelava podatkov (IFRS 17, S2),
  • sodelovanje z vsemi ostalimi strokovnimi področji in službami družbe,
  • pomoč pri sestavljanju aktuarskih poročil in analiz, izvajanje kontrol.

• visokošolsko oz. višješolsko strokovno izobrazbo ustrezne smeri,
  • zaželeno je osnovno znanje programskih orodij (R, vba, sql), poznavanje Prophet orodja je prednost.

• Skrbimo za posameznikov razvoj in učenje (dodatna izobraževanja).

Tvoja prijava naj vključuje CV in prepričljivo spremno pismo. Pošlji nam jo do 15. 3. 2020 po e-pošti na naslov: zaposlitev@prva.si s pripisom za delovno mesto Aktuar – IFRS 17.

AKTUAR – analitik/začetnik (M/Ž)

TVOJE poglavitne naloge bodo:

• delo na projektu postavitve sistema izračuna provizij,
  • sodelovanje pri dodelavi sistema za kontrolo podatkov,
  • administrativno vodenje pozavarovalne zaščite,
  • sodelovanje pri avtomatizaciji mesečnih poročil,
  • pomoč pri sestavljanju aktuarskih poročil, analiz in obračunov,
  • analiziranje zavarovalnih tveganj in njihovega vpliva na poslovanje,
  • delo s podatkovnim skladiščem za aktuarske in statistične namene,
  • sodelovanje pri razvoju zavarovalnih produktov (analize potrebne za stroškovno oceno, pomoč pri pripravi spremljevalnih dokumentov, priprave izračunov) in aktuarskih modelov,
  • sodelovanje z vsemi ostalimi strokovnimi področji in službami družbe.

• visokošolsko oz. višješolsko strokovno izobrazbo ustrezne smeri,
  • zaželeno je osnovno znanje programskih orodij (R, vba, sql).

• Skrbimo za posameznikov razvoj in učenje (dodatna izobraževanja).

Tvoja prijava naj vključuje CV in prepričljivo spremno pismo. Pošlji nam jo do 15. 3. 2020 po e-pošti na naslov: zaposlitev@prva.si s pripisom za delovno mesto Aktuar – analitik začetnik.