V Zavarovalnici Sava v Službi aktuarstva osebnih zavarovanj zaposlimo enega aktuarja (m/ž), ki bo delo opravljal v Mariboru.

Dobrodošli, če lahko odkljukate vse pogoje.

• Ste zaključili najmanj visokošolski strokovni oz. univerzitetni programi (1. bolonjska stopnja) matematike, fizike ali druge podobne smeri,
  • obvladate uporabo osebnega računalnika,
  • imate opravljen izpit B kategorije,
  • znate angleški ali nemški jezik,
  • imate razvito sposobnost raziskovanja, analiziranja in želite poslovno napovedovati,
  • se odlično znajdete pri delu v timu,
  • ste urejeni, fleksibilni, natančni, dosledni, sistematični in samoiniciativni.

Vsekakor so dobrodošla in zaželena tudi druga znanja in izkušnje.

• Opravljeni izpiti iz aktuarstva ali licenca za opravljanje nalog pooblaščenega aktuarja,
  • izkušnje s področja aktuarstva in poznavanje zakonodaje z direktivo Solventnost II,
  • izkušnje z delom v MS Office in drugih analitičnih orodjih.

Delo poteka v dinamičnem, mednarodnem kolektivu (primarno SLO in HR). Delovno razmerje bo sklenjeno za določen čas 12 mesecev in s polnim delovnim časom.

Če ustrezate razpisanim pogojem in želite biti del našega kolektiva, vas vabimo, da pošljete svojo prijavo na naslov razpisi@zav-sava.si najkasneje do petka, 8. 9. 2017, s pripisom zadeve: AKTUAR – RAZPIS.