Spoštovani študenti!

Po navodilu vodstva FNM in UM se pouk, tam kjer je to mogoče, z 19. 10. do nadaljnjega seli na daljavo. Na fakulteti se bodo tako izvajale samo še tiste obveznosti, pri katerih je možna le izvedba v živo (npr. eksperimentalne vaje). Na našem oddelku takšnih ur ni, zato se naš pouk v celoti seli na daljavo. Naši predavatelji so že bili pozvani, da pri svojih predmetih pripravijo ekipe na MS TEAMS (ali podobnem programskem orodju), kjer bodo predavanja tudi potekala. Vse ure bodo potekale tako, kot so predvidene z urnikom, o sami izvedbi pa se boste dogovorili z vsakim predavateljem posebej.

Ker nekateri študenti obiskujete tudi predmete na drugih oddelkih (dvopredmetne vezave), se lahko zgodi, da bi po urniku na našem oddelku imeli ure na daljavo, tik pred/po tem pa ure, pri katerih morate biti fizično prisotni na fakulteti. V takšnem primeru opozorite na to predavatelja in se po potrebi dogovorite za drugačen način izvedbe predavanj (npr. premik ur).

Za tehnično pomoč (npr. pomoč pri programu MS TEAMS) vam je na voljo tudi oddelčni laborant.

Tedni, ki sledijo, bodo težki, a verjamem, da jih bomo skupaj uspešno prebrodili.
Želim vam vse dobro ob nadaljevanju študija!

Marko Jakovac,
Predstojnik OMR.